Dla dzieci

Wiemy jak to jest pojechać z dziećmi na wczasy.. Żeby choć troszkę się zrelaksować trzeba zająć czymś najmłodszych. Szczęśliwe dzieci to zadowoleni rodzice – a na tym zależy nam najbardziej. Dokładamy wszelkich starań by nasz ośrodek kojarzył się z wypoczynkiem i dobrą zabawą.

W tej chwili największą naszą atrakcją jest zagroda z alpakami, w której mamy błotną kuchnię z dostępem do wody (dwa kraniki), mnóstwem przyborów oraz piaskownica „dziura” zasypana sporą ilością zabawek, w tym dużych klocków.

Na terenie zagrody w tej chwili mamy kilkanaście alpak ale też gąski i w przyszłości króliki. W większej zagrodzie pasą się też konie, owce kamerunki, czarnogłówki oraz kozy. Wszystkie zwierzęta można karmić pokrojoną w talarki marchewką.

A pieski? Na terenie Uroczyska spotkacie dostojnego Kangala (turecki pies pasterski), który jest bardzo łagodny i tylko czeka aż ktoś go pogłaszcze 😉 Buldożkę Ozzy, królową piłki nożnej, uwielbiającą aportowanie oraz.. yorka Bubu, pastuszka bawiącego się z alpakami.

Na terenie ośrodka są dwa drewniane place zabaw, m.in. z domkiem, zjeżdżalniami, huśtawkami, platformami oraz miejscem do wspinaczki.

Specjalnie na letnie upały przygotowaliśmy dużą piaskownicę „plażę” znajdującą się tuż przy górskim potoczku. Dzieciaki uwielbiają tworzyć zamki i fortece, tunele zalane wodą, W każdej chwili można pobiec napełnić wiadereczko lub zamoczyć stópki, wybudować tamę itp. Aktualnie na piaskownicy ustawiliśmy drewniany stoliczek i taboreciki z pniaczków. Z myślą o najmłodszych powstała też drewniana barierka wzdłuż piaskownicy, by uniemożliwić dzieciaczkom upadek ze skarpki. Zawsze jest tu mnóstwo zabawek więc nie ma mowy o nudzie. Zapewniamy, że dzieciaki będą chciały spędzić w tym miejscu długie godziny a i opiekunom się spodoba.

Przy altanie z grillem postawiliśmy huśtawki by zapewnić dzieciakom rozrywkę a rodzicom spokój podczas przygotowywania posiłku. Świetnym pomysłem jest też rozpalenie ogniska. Duża huśtawka jest ustawiona ‘strategicznie’ z widokiem na cały plac rekreacyjny oraz piaskownicę, więc można się zrelaksować i doglądać dzieciaki

Cóż jeszcze można u nas robić? Teren jest duży, bardzo zróżnicowany, oddalony od jezdni i bezpieczny. To wszystko zależy od Was, Drodzy Rodzice, na ile pozwolicie swoim pociechom. Dzieci mogą u nas szaleć do woli, ganiać po strumykach, wspinać się, chować.. cieszyć się przestrzenią i ogromem możliwości..

…a jeśli będą chciały więcej wrażeń to z przyjemnością je zapewnimy 😉

SERDECZNIE ZAPRASZAMY